Studio Graficzne

W naszej agencji graficznej stworzyliśmy wiele wizerunków marek, które wzmocniły swoją pozycję na rynku, wyróżniły się spośród innych i odniosły sukces. To dlatego, że w Rebrand dobrze rozumiemy istotę marki i naszą pracę. Jesteśmy studiem projektowym, które tworzy branding, zacieśniając więź pomiędzy marką a konsumentem, opowiadając o emocjach, wartościach i wyjątkowym charakterze marki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy czego potrzebuje Twój biznes.

Naszą MISJĄ jest dbałość o Twoją markę i realizacja projektów na najwyższym poziomie. Chcemy, aby współpracując z naszym studiem graficznym każdy klient miał poczucie bezpieczeństwa i pewność, że powierza istotną część marketingu swojej firmy we właściwe ręce. Do każdego klienta mamy indywidualne podejście – rozmawiamy, doradzamy i współpracujemy.

Co robimy?

Branding

Mocny branding to podstawa silnej marki. Pomoże Ci zbudować wiarygodny wizerunek marki i wytyczyć właściwy kierunek jej rozwoju. System identyfikacji wizualnej i odpowiednie zaprojektowanie logo przez studio graficzne to gwarancja, że Twój brand będzie postrzegany dokładnie tak, jak zostało to określone w strategii.

Branding marki Dekoral

Projektowanie opakowań

Wiemy, że packaging design odgrywa strategiczną rolę w postrzeganiu marki. Badania eyetrackingowe to potwierdzają – Twoi klienci „kupują oczami! W naszym studiu projektowym tworzymy skuteczne opakowania, które zwiększają sprzedaż o 100%, a nawet 200% u niektórych naszych klientów. Projektowanie opakowań to wypadkowa strategii i kreacji. Dlatego tworząc projekty opakowań dla naszych klientów ściśle przestrzegamy założeń strategicznych, jednocześnie pozostawiając przestrzeń na kreatywne koncepcje i rozwiązania.

Packaging Design dla Nestle Mypa

Projektowanie do internetu

Profesjonalny wizerunek marki budujemy także w internecie, przygotowując projekty, które spełniają oczekiwania klientów i podnoszą wartość marki. Nasi specjaliści zaprojektują stronę internetową Twojej firmy z przyjaznym dla użytkownika interfejsem i nowoczesną szatą graficzną. Wykonamy funkcjonalną i skuteczną witrynę internetową zarówno na potrzeby małego, jak i większego biznesu. Wszystkie koncepcje graficzne realizujemy zgodnie ze zdefiniowanym key visualem – a jeśli projekt tego wymaga, wyznaczamy trendy wizualne na potrzeby Twojego brandu.

Projektowanie do internetu

Nazewnictwo

Nazwa determinuje los marki. Może zdecydować o jej niepowodzeniu lub sukcesie. W procesie tworzenia nazwy marki dla naszych klientów, skupiamy się na wszystkich aspektach brandu. Analizujemy mocne i słabe strony marki, określamy jej indywidualne cechy. To dla nas podstawa do stworzenia „dobrej” nazwy – takiej, która pozwoli Twojej marce stać się tą rozpoznawalną.

Naming - Nazewnictwo dla produktów marki Sante

Czy myślałeś już o rebrandingu marki?

Nasze narzędzia

W codziennej pracy nad skutecznym brandingiem i rebrandingiem marki korzystamy z trzech sprawdzonych autorskich narzędzi. Dzięki nim możemy precyzyjnie określić cel naszych działań, a Tobie zagwarantować najlepsze efekty pracy.

Mapa konwencji

Pozwala nam dokładnie określić, jakie niezbędne cechy powinno posiadać opakowanie marki, aby wyróżniało się na półce, było pierwszym wyborem klientów i podnosiło wyniki sprzedażowe. I równocześnie spełniało założenia zgodne z identyfikacją wizualną firmy.

Mapa RDE

Ułatwia nam analizę trendów w ideach projektowych i dostosowuje kreację opakowania marki do najbardziej aktualnej.

Mapa inspiracji

To zbiór elementów graficznych, które pozwalają nam stworzyć optymalne i efektywne opakowanie dla marki.

Design Thinking

Tworzymy nowe produkty i usługi w oparciu o głębokie zrozumienie i analizę problemów oraz potrzeb użytkowników. W tym celu wykorzystujemy specyficzne metody pracy, pobudzające kreatywność.

Nasz zespół

Optymalna wielkość zespołu naszego studia graficznego pozwala nam zajmować się klientami bardzo indywidualnie. Jesteśmy studiem brandingowym z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej – specjalizujemy się w tworzeniu wizerunków marek. Stworzyliśmy od podstaw i przeprowadziliśmy skuteczny rebranding wielu dużych i małych brandów. Dla lepszej komunikacji z klientami i jeszcze większej efektywności naszych działań, świadomie zrezygnowaliśmy z rozbudowanej struktury firmy.

Czekaj

Czekaj