Referencje

Wiemy, że wybór projektu graficznego to decyzja bardzo subiektywna, dlatego opracowaliśmy spójny i klarowny model procesu projektowego. O jego skuteczności przekonali się nasi klienci.

Familijna

„Oświadczam, że firma Rebrand z siedzibą we Wrocławiu, z wielkim sukcesem realizuje dla Piekarni Familijnej usługi z zakresu: rebrandingu marki Familijna, projektowania opakowań dla produktów piekarskich, tworzenia kompleksowej identyfikacji wizualnej dla brandu Familijna. Potwierdzam, że Rebrand jest profesjonalnym i godnym zaufania partnerem biznesowym. Usługi wykonywane są rzetelnie, z najwyższą starannością oraz w terminie, uwzględniając dobro, potrzeby i pełną satysfakcję Klienta. Na przestrzeni lat, firma Rebrand niejednokrotnie udowodniła swój profesjonalizm, wiedzą i bogatym doświadczeniem. To współpraca na najwyższym poziomie.”
Witold Kowalczyk
Właściciel

PPG

„Współpracę ze studiem brandingowym Rebrand rozpoczęliśmy w 2015 roku sukcesem! Było nim wprowadzenie nowej farby plamoodpornej Bondex Smart Paint. Później Rebrand pracowało nad rozwojem linii produktów Bondex SP i materiałami BTL. Wspólnie modyfikowaliśmy też linię opakowań produktów Bondex do drewna. Rebrand to firma o bardzo wysokim standardzie usług. Kompetencja, rzetelność i przyjemna atmosfera kontaktów biznesowych sprawia, że z przyjemnością polecamy zespół Studia Rebrand jako profesjonalny i godny zaufania.”
Aneta Jarosz-Pałach
Brand Managers Leader
Architectural Coatings
PPG

PCC Kosmet

„W 2018 roku firma Rebrand zaprojektowała dla nas opakowania na dużą linię produktów marki Brilless. Temat był trudny, ale nasza współpraca przebiegała bardzo sprawnie. Rebrand to profesjonalna, kreatywna firma z wysokimi standardami pracy. Polecam studio Rebrand jako godnego zaufania partnera biznesowego.”
Mikołaj Klonowski
Brand Manager Brilless
PCC Kosmet

Tesco

„Z Rebrand rozpoczęliśmy współpracę w 2014 roku. Zadaniem studia było zaprojektowanie i przygotowanie do druku ok. 40 opakowań produktów śniadaniowych w ciągi 30 dni… Pomimo presji czasu Rebrand wywiązało się z zadania znakomicie! To profesjonalna, kreatywna i godna zaufania firma.”
Agata Młodkowska
Brand Manager
Tesco Polska

Nestle

„Współpracę z Rebrand rozpoczęliśmy w 2014 roku. Wprowadzaliśmy wówczas nową linię batonów Mura. Studio Rebrand zaprojektowało dla niej świetne opakowania. Rebrand to firma z bardzo wysokimi kompetencjami, kreatywna i zaangażowana w realizowany projekt. Komunikacja jest wzorowa, precyzyjna i bardzo miła.”
Diana Georgieva
Product Manager
Nestle

Kilargo

„Ze studiem Rebrand rozpoczęliśmy współpracę w 2013 roku i nieprzerwanie kontynuujemy ją do tej pory. W tym czasie agencja pomogła nam z sukcesem wprowadzić na rynek kilka nowych linii produktowych marki Augusto. Rebrand zaproponowało własne nazewnictwo, atrakcyjną, nowoczesną szatę graficzną, zdjęcia, ikonografię, a wszystko to dopasowane do grupy docelowej. Opakowania okazały się na tyle uniwersalne, że z powodzeniem sprzedajmy je zarówno na polskim jak i wielu innych europejskich rynkach. W trakcie współpracy przekonaliśmy się, że firma oferuje profesjonalizm, kreatywność, duże doświadczenie, rzetelność i terminowość. Mamy duże poczucie zrozumienia i pełnego zaangażowania w nasze projekty.”
Leszek Grochulski
Dyrektor ds. Marketingu
Kilargo

Profi

„Z agencją brandingową Rebrand współpracujemy od 2016 roku. Od początku agencja ujęła nas swoim profesjonalizmem i kreatywnością. Współpraca przebiega bardzo sprawnie, z zachowaniem wszelkich terminów oraz realizacją zakładanych celów. W trakcie współpracy agencja była odpowiedzialna za stworzenie koncepcji graficznej opakowań dla nowej linii produktów, którą do dzisiaj wspólnie rozwijamy. Na ten moment agencja stworzyła dla nas opakowania jednostkowe dla 34 produktów wraz z przygotowaniem projektów materiałów wspierających sprzedaż. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy, gdyż nasze opakowania budzą zainteresowanie i wyraźnie wyróżniają się na półce sklepowej. Serdecznie polecam agencję Rebrand jako godnego zaufania partnera biznesowego.”
Beata Mielcarek
Kierownik Działu Marketingu Profi Europe Sp. z o.o.

Piątnica

„Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy współpracuje ze studiem Rebrand od wielu lat. Projekty, które wspólnie opracowujemy, to opakowania obecnych oraz nowych kategorii i linii produktowych. Studio Rebrand wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania Klienta, proponując projekty nowoczesne, czytelne, osadzone w trendach i wyróżniające się dbałością o detal. Współpracując z Rebrand można liczyć na szybką reakcję, elastyczność i zaangażowanie.”
Beata Tomczyk
Koordynator ds. Marketingu
OSM w Piątnicy

HFB

„Współpracę z agencją kreatywną Rebrand rozpoczęliśmy w 2013 roku, z powodzeniem powierzając jej opracowanie identyfikacji wizualnej firmy HFB. Do dziś nieprzerwanie korzystamy ze wsparcia agencji, ceniąc jej wiedzę, doświadczenie i ogromne zaangażowanie. Polecamy zatem firmę Rebrand jako profesjonalnego partnera z kreatywnymi pomysłami, który zawsze rzetelnie podchodzi do powierzonych zadań. Projekty realizowane przez Rebrand są innowacyjne i wykraczają poza standardowe rozwiązania, co jest niewątpliwym atutem tej firmy.”
Tomasz Burzec
Właściciel

Browar Miejski Gloger

„Ze studiem Rebrand współpracowaliśmy wiele lat. Efektem naszej współpracy są projekty etykiet do kilkunastu piw, przepiękne wzory opakowań naszych piw specjalnych oraz wiele innych trafnych projektów graficznych. Rebrand to godna zaufania firma, której można powierzyć dowolne zadanie. Zespół studia to kreatywni i kontaktowi ludzie, którzy potrafią rozwiązać każdy problem. Zawsze można liczyć na ich pomoc i pełne zaangażowanie.”
Edyta Dąbrowska
Współwłaściciel

Browar Koneser

„Od wielu lat współpracujemy ze studiem Rebrand. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy, gdyż nasze etykiety piwne wzbudzają zainteresowanie i wyróżniają się na półce sklepowej. Rebrand to profesjonalna, kreatywna firma z wysokimi standardami pracy, której projekty trafiły w nasz gust i potrzeby. Zlecone projekty wykonują rzetelnie i terminowo. Komunikacja z zespołem studia jest precyzyjna, efektywna i bardzo miła. Potrafią też doradzić w sprawach technicznym związanych z drukiem i pomóc w rozwiązaniu każdego problemu.”
Jerzy Dąbrowski
Właściciel

Hola Kids

„Studio Rebrand zaprojektowało dla nas logo, brand hero, landing page, grafiki do sm oraz drukowane materiały reklamowe. Rebrand to kompetentna, godna zaufania i dobrze zorganizowana firma. Od początku nasza współpraca przebiegała w bardzo miłej, partnerskiej atmosferze. Zespół Rebrand potrafił zrozumieć nasze potrzeby i o nie zadbać. W krótkim czasie otrzymaliśmy spójne z charakterem naszej marki i atrakcyjne wizualnie materiały. Chętnie skorzystamy z ich usług w przyszłości.”
Natalia Świerczewska
Właścicielka

Szukasz sprawdzonej firmy?

Czekaj

Czekaj