B
P
S
N
branding packaging strategy naming

Agencja kreatywna ReBrand

We are experts on packagings. We support brands in their development and help them become even stronger.

Referencje

Potwierdzam, że Rebrand jest profesjonalnym i godnym zaufania partnerem biznesowym. Usługi wykonywane są rzetelnie, z najwyższą starannością oraz w terminie, uwzględniając dobro, potrzeby i pełną satysfakcję Klienta. Na przestrzeni lat, firma Rebrand niejednokrotnie udowodniła swój profesjonalizm, wiedzę i bogate doświadczenie. To współpraca na najwyższym poziomie.

Witold Kowalczyk Właściciel


Ze studiem Rebrand rozpoczęliśmy współpracę w 2013 roku i nieprzerwanie kontynuujemy ją do tej pory. W trakcie współpracy przekonaliśmy się, że frma oferuje profesjonalizm, kreatywność, duże doświadczenie, rzetelność i terminowość. Mamy duże poczucie zrozumienia i pełnego zaangażowania w nasze projekty.

Leszek Grochulski Dyrektor ds. Marketingu Kilargo


Studio Rebrand wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania Klienta, proponując projekty nowoczesne, czytelne, osadzone w trendach i wyróżniające się dbałością o detal. Współpracując z Rebrand można liczyć na szybką reakcję, elastyczność i zaangażowanie.

Beata Tomczyk Koordynator ds. Marketingu OSM w Piątnicy


Współpracę ze studiem brandingowym Rebrand rozpoczęliśmy w 2015 roku sukcesem! Było nim wprowadzenie nowej farby plamoodpornej Bondex Smart Paint. Rebrand to firma o bardzo wysokim standardzie usług. Kompetencja, rzetelność i przyjemna atmosfera kontaktów biznesowych sprawia, że z przyjemnością polecamy zespół Studia Rebrand jako profesjonalny i godny zaufania.

Aneta Jarosz-Pałach Brand Managers Leader Architectural Coatings PPG


Z agencją brandingową Rebrand współpracujemy od 2016 roku. Od poczatku agencja ujęła nas swoim profesjonalizmem i kreatywnością. Współpraca przebiega bardzo sprawnie,Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy gdyż nasze opakowania budzą zainteresowanie i wyraźnie wyróżniają się na półce sklepowej. Serdecznie polecam agencję Rebrand jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Beata Mielcarek Kierownik Działu Marketingu Profi Europe Sp. z o.o

simply by design.

Akceptuję politykę cookies